Aan deuren voelen
Rond half tien die ochtend liep het slachtoffer door de gang van een gebouw dat alleen toegankelijk is voor personeel. Ze zag een man aan deuren voelen en vroeg hem wat hij zocht. De man gaf een vaag antwoord en liep vervolgens richting de uitgang van het gebouw.
Beveiliging gebeld
De arts liep terug naar haar kamer en belde de beveiliging. Nog voordat die er was, werd er op haar deur geklopt. Ze opende de deur en daar stond de man die ze eerder op de gang had gezien. Hij kwam haar kamer binnen, duwde haar op de grond en sloeg haar met zijn vuisten in haar gezicht.
Tas gestolen
Daarna ging hij er met de inhoud van haar tas vandoor. Toen hij buiten over het hek wilde klimmen, werd hij aangehouden door een beveiliger. De politie nam de verdachte niet veel later van hem over. De arts raakte gewond in haar gezicht.