Ten tijde van de brand waren luide knallen te horen van autobanden die de geest gaven. De brandweer heeft het pand gecontroleerd laten uitbranden. De brand was rond 5.45 uur onder controle. Niemand raakte gewond.
NL Alert
De brand trok een hoop bekijks. De politie maande omstanders naar binnen te gaan en ramen en deuren te sluiten. Rond 5.15 uur is een NL Alert verstuurd aan omwonenden met dit verzoek.
De brandweer wist te voorkomen dat het vuur oversloeg naar het naastgelegen bedrijf Gas Las Centrum. Het bedrijf heeft een depot voor Air Liquide en is gespecialiseerd in het leveren van gas. Er staan honderden gasflessen. Brandweerlieden hebben deze gasflessen veilig gesteld, er zijn geen gasflessen ontploft.