zondag, 28. juni 2015 - 13:13 Update: 09-04-2025 09:10

Politie haalt dronken man met brommer van snelweg A7 af

lantaarnpalen, 's avonds, 's nachts, aan
Foto: fbf
Winschoten

De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag op de A7 ter hoogte van Winschoten een 22-jarige man uit Hoogezand met zijn bromscooter aangehouden. Dit meldt de politie zondag.

Bijna aangereden

'Agenten troffen hem al lopend aan op de snelweg met zijn bromscooter. De 22-jarige liep op de rijbaan en werd bijna door surveillerende agenten en het overige verkeer aangereden', aldus de politie. 

Alcohol

Agenten spraken de man aan. Hij was onder invloed van alcohol. Hij had niet in de gaten dat hij op de snelweg liep. Hij werd aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Hij bedreigde de agenten en schold ze uit. Na een ademanalyse bleek dat de 22-jarige bijna 1,5 promille 645 ugls) alcohol in zijn bloed had. Hij werd ingesloten. Er wordt proces-verbaal tegen hem opgemaakt.

Provincie
Blik op 112
Tag(s)
FullStack Studio