maandag, 19. november 2012 - 12:01

Bejaarde man brengt nacht door in greppel

Nieuwstadt

Een 80-jarige man uit Born raakte in de nacht van zondag op maandag met zijn auto van de weg en belandde in een greppel.

Rond 1.00 uur 's nachts reed hij over de Funkelweideweg. Hij raakte door onbekende oorzaak van de weg in de ernaast gelegen greppel. Hier probeerde hij uit te rijden maar dat lukte niet. De man had geen telefoon bij zich en koos ervoor om in de auto te wachten.

Maandagmorgen rond 7.30 uur alarmeerde een voorbijganger de hulpdiensten. De bejaarde man zat op dat moment in zijn auto. Hij heeft de nacht in zijn auto doorgebracht en bleef op temperatuur door de motor te laten draaien. Het personeel van de gealarmeerde ambulance heeft de man onderzocht. Hij was in goede gezondheid. De auto van de man is met een takelwagen uit de greppel gehaald.
Provincie:
Tag(s):