Het aantal coronapatiënten dat is opgenomen als gevolg van het coronavirus ligt zondag op 1767, dat zijn er 44 meer dan gisteren. Ook het aantal patiënten dat op de Intensive Care moet verblijven is hoger dan zaterdag. Nu zijn er 497 nieuwe patiënten, dat zijn er 16 meer dan gisteren.
Volgens het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS) liggen er nu in totaal 1767 patiënten in het ziekenhuis, waarvan 975 op de Intensive Care
Bij het RIVM zijn 29 meldingen geweest van personen die zijn overleden aan de gevolgen van het coronavirus. Gisteren werden nog 53 doden gemeld. De afgelopen zeven dagen registreerde het RIVM gemiddeld 52 doden per dag, tegen 48 doden per dag een week eerder.