Lekke band leidt tot vondst postzegels met waarde van 6.000,- euro

Dinsdagavond heeft de politie in het Zeeuwse Kruiningen op de carpoolplaats aan de Weihoek een man gearresteerd. In de auto van de man vond de politie een grote hoeveelheid nieuwe postzegels.
Lekke band
Rond 20.45 uur zag een agent dat een man een lekke autoband aan het vervangen was. Bij controle bleek hij een bekende van de politie. De agent trof in de auto de postzegels aan.
Geen goede verklaring
De 34-jarige automobilist uit Dordrecht kon geen goede verklaring voor de aanwezigheid van de postzegels geven. Hij werd aangehouden en voor verder onderzoek naar een politiecellencomplex gebracht. Hij zit nog vast en wordt woensdag verhoord.
Politie zoekt eigenaar postzegels
De postzegels met een waarde van zeker 6.000,- euro werden in beslag genomen. Mogelijk zijn ze afkomstig uit een Jumbo-winkel, omdat twee bossen bloemen uit deze winkelketen in de auto lagen.