Primeur in Eindhoven: Opel Mokka GSE Rally maakt rallydebuut
De ADAC Opel Electric Rally Cup ‘powered by GSE’ is succesvol van start gegaan met zijn vijfde seizoen. Deze rallyserie is nog altijd de enige volledig elektrische merkencup ter wereld, maar Opel kijkt alweer verder vooruit.
Met de nieuwe Opel Mokka GSE Rally geeft het merk alvast een voorproefje van hoe de elektrische rallyauto van de toekomst eruit zou kunnen zien. Het krachtige prototype levert 207 kW (280 pk) en benadrukt daarmee opnieuw de voortrekkersrol van Opel in de elektrische rallysport.
“Al meer dan vier jaar laten Opel en de ADAC zien dat elektrisch rallyrijden werkt én weet te boeien. Met onze nieuwe Opel Mokka GSE Rally geven we een indruk van een volledig elektrische rallyauto van de volgende generatie. Dankzij de nieuwste motortechnologie biedt het prototype krachtige prestaties en volop vermogen”, aldus Florian Huettl, CEO van Opel en Vauxhall.