zondag, 31. augustus 2014 - 10:30 Update: 09-04-2025 09:10

Meisje (4) overleden na ongeluk op schoolplein

Man valt tijdens werk in kerktoren Velddriel vijf meter naar beneden
Foto: fbf
Wognum

Een 4-jarige leerlinge van een basisschool in Wognum is overleden nadat zij eerder deze week ernstig gewond raakte tijdens een ongeval op het schoolplein. Dit laat de school weten op haar website.

De burgemeester van Medemblik, waar Wognum onder valt, laat in een reactie weten: 'Ik leef erg mee met haar ouders, broertjes en andere familieleden. Ik wens iedereen om hen heen, de kinderen op school en hun ouders en het schoolteam, heel veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies.'

Volgens verschillende media zou het meisje gewond zijn geraakt door een ongelukkige val. De verwondingen waren dermate ernstig dat het slachtoffertje met een traumahelikopter naar het ziekenhuis is gebracht. Hier is zij zaterdagochtend overleden.

Provincie
Blik op 112