Accountants die de boeken doorlichten, zijn het afgelopen jaar op de ene na de andere 'onrechtmatige uitgave' gestuit. De krant heeft daarvan ruim twintig rapportages in handen. De onrechtmatigheid kan volgens de krant ook ontstaan door het ontbreken van een simpele paragraaf. De boekhouding is zo ondoorzichtig dat van 2 miljard euro is onduidelijk is of het geld goed is besteed. Een Kamermeerderheid eist volgens de krant opheldering van de minister van Financiƫn.
woensdag, 7. augustus 2013 - 8:17 Update: 03-07-2014 0:54
Boekhouding bij rijk is een rommeltje
![foto van boekhouding | fbf foto van boekhouding | fbf](https://www.blikopnieuws.nl/sites/default/files/styles/nieuws-full-tn/public/artikel/boek.jpg?itok=X97BoBOl)
Foto: fbf
Den Haag
De boekhouding bij de rijksoverheid is een warboel. Zo is een bedrag van 472 miljoen euro vorig jaar niet volgens de regels uitbetaald aan instellingen, bedrijven en particulieren. Dat uit onderzoek van het AD.
Provincie:
Tag(s):